Paletový vozík

Potřebujete dovybavit skladovací prostory na Vašem pracovišti kvalitním podpůrným sortimentem. Pak neváhejte a zakupte si paletový vozík.

Paletové vozíky

Paletové vozíky disponují možností nosnosti předmětů až do 3000 kilogramů. Nízký zdvih kráčí ruku v ruce s nízkou pořizovací cenou, navíc doprovázenou poskytováním prodloužené sedmileté záruky. Takové výhody nelze nalézt u žádného jiného produktu, než je paletový vozík. Tato technická pomůcka disponující nejrůznějšími mechanismy je vhodným nástrojem pro ulehčení práce ve skladových prostorách. Překážku netvoří ani nerovné povrchy. K vyzdvihujícím vlastnostem patří především snadná ovladatelnost, nízká hlučnost, tlumivost nárazů a zaručení čistoty používaného povrchu. Každý druh tohoto bezpečného spolehlivého pracanta disponuje určitým pozitivem.

Různé typy

Jednotlivé typy se rozeznávají podle materiálů, z nichž jsou vyrobena kola. Zákazník má k výběru paletové vozíky s nylonovými, pryžovými a polyuretanovými koly. Liší se rovněž délkou vidlic. Základní i speciální výbava však poskytuje klientovi vždy plný servis.