Jednorázové elektronické cigarety Salt SWITCH


Jednorázových elektronických cigaret je na trhu velká řada. V současné době je tu několik desítek značek, které svým klientům dopřávají jednorázové cigarety, které si mohou volně zakoupit. Co to vlastně ty jednorázové elektronické cigarety jsou? Jak už název napovídá, pokud jste fanoušky elektronických cigaret, tohle jsou ty, které si užijete jen jednou a poté je můžete vyhodit. Jsou ale levné, snadné na obsluhu a snadno dostupné. Klasické elektronické cigarety musí nabíjet, krmit liquidem, měnit žhavící hlavy a podobně. U těchto ne. Nenabíjí se, ani neplní.

vapování

Jsou již předplněné liquidem, zpravidla 2 ml a nabité. Poté, co vám dojde liquid, nebo baterka, můžete cigaretu chodit. Samozřejmě ne o běžného koše, ale do košů, kam se vyhazují baterie. Některé trafiky mají přímo připravené na prodejně nádoby na vybité elektronické cigarety. To, jakou cigaretu si vyberete, záleží na vaší preferenci. Zaujmout by vás ale mohla značka Salt SWITCH. Značka je známá nabízením rozmanitých příchutí, zejména ovocných, které doplňuje nikotinem v podobě nikotinové soli. Má také svou vlastní řadu ZERO, kde se nacházejí beznikotinové jednorázové cigarety.

vape

Jsou určeny třeba pro vapery, kteří se rozhodli postupně přestat i s vapováním, nebo kteří chtějí vyřadit ze svého vapování nikotin. Jednorázovky Salt SWITCH jsou velmi příjemné. Neškrábou v krku, jsou přiměřeně sladké, chutě jsou výrazné a jsou malé, lehké a kompaktní. Ovládání je naprosto jednoduché, stačí jen vybalit cigaretu z krabičky a kouříte. Pokud vám cigareta nefunguje, stačí třikrát rychle potáhnout, čímž se aktivuje. V nabídce se můžete těšit na příchutě jako je červený pomeranč, jahoda s liči, jahoda s jablkem nebo kokos. V nabídce jsou také chladivé příchutě, jako ledová citrónová limonáda, ledové jablko, ledová borůvka nebo ledový meloun.