Dieta v krabičce

Pro úspěšné hubnutí je podle dietologů důležité konzumovat jídlo bez přemýšlení a dokonce bez práce. Koupit si jídlo do krabiček je výhodné nejen proto, že nutričně vyvážené porce vám dovezou až domů nebo na pracoviště, ale také nechodíte zbytečně do obchodu a nekupujete tak jídlo navíc, což je dost podstatné pro úspěšné hubnutí.

Navíc na tvorbě jídelníčku krabičkových diet se podílí profesionální poradci. Máte tedy k dispozici vyváženou stravu, díky které snadno změníte stravovací návyky a naučíte se jíst zdravě.

Krabičková strava je pro vás možnost, jak se naučit plánovat své jídlo dopředu. Jako zákazník dopředu víte, co budete ten den jíst a nemusíte se uchylovat k nezdravým volbám, které si pak vyčítáte.

Krabičková dieta bývá zpravidla sestavena podle zásad správné výživy. Jídelníček vám sestaví na celý pracovní týden, uvaří vám ho a dovezou až domů. Menu na celý den by mělo obsahovat pět porcí – snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři.

Vybírejte ze dvou programů
Krabičkovou dietu můžete zkusit bez ohledu na to, zda chcete redukovat svou váhu a zhubnout, nebo jen dodržovat zdravý životní styl. Oba programy mají plnohodnotnou stravu na celý den.

Pro dosažení nejlepších výsledků redukce váhy je nutné dodržovat další zásady stravování:
ü  Dodržovat odstup mezi jednotlivými jídly 2 až 3 hodiny
ü  Vypít denně alespoň tři litry neslazených tekutin
ü  Vyhýbat se alkoholu
ü  Vyhýbat se sladkým pokrmům
ü  Jíst nejpozději tři hodiny před spaním

Pokud se vám nechce utrácet peníze za předem připravené krabičky, můžete si je doma chystat sami. Spoustu receptů se správnými energetickými hodnotami najdete na internetu. Poradit se můžete také s výživovou poradkyní, která vám pomůžu se sestavením jídelníčku vám na míru.

Co do krabiček
Nebojte se vařit jídlo z netradičních surovin. Vhodné je používat výživné a netučné suroviny, jako například cizrnu, cottage, červenou řepu, řapíkatý celer, šunku, tvaroh a zelí.

Nastartujte s krabičkami nový životní styl!