Bezpečí i design


Máte starší dům se zahradou a hledáte nový plot, protože ten stávající už se vám nelíbí a nechcete ho opravovat? Majitelé starších domů také chtějí mít hezké okolí domu, a proto čím dál častěji hledají moderní ploty, které se hodí nejen k novostavbám, ale i ke starší zástavbě. Záleží vždy na tom, co se komu líbí, ale je možné si vybrat i materiál, který bude nadčasový. Jak si vybrat ideální plot ke svému domu?

dřevěný plot

Existuje spousta druhů plotů a kombinací jednotlivých materiálů. Většina lidí chce mít okolo svého domu moderní designový plot, tak vybírají z toho co je dnes moderní. Všude můžete vidět gabionové ploty, což je drátová klec naplněna kameny. Tento plot vypadá exkluzivně, a dá se využít i jako místo pro výsadbu sukulentů, kterým se na horní ploše bude opravdu líbit. Problém je, že sypaný máme si časem sedne a tak vám nahoře vznikne nehezká mezera. Řešením je kameny skládat, což je ale pracnější a časově náročnější, o vyšší ceně nemluvě.

Daleko více lidí dnes volí betonový plot https://www.montazmpc.cz/, který vypadá skvěle, nemusí se udržovat a je cenově dostupný. Vytvoří okolo vás jakou si zeď, takže díky tomu budete mít daleko více soukromí, protože skrze něj nejde vidět nic. Také se tím zvýší bezpečnost. Betonový plot dnes vypadá velmi trendy, protože může být v mnoha barvách, a dá se kombinovat třeba se dřevem. Pokud hledáte cenově dostupný, hezký a kvalitní plot, právě tento typ může ve vašem výběru zvítězit.

betonový plot

Proč si nás vybrat?
Existuje spousta firem, které nabízí zhotovení plotů. My vám můžeme nabídnout i realizaci plotu na klíč. Dokážeme odstranit i starý plot, a vždy vám zakázku naceníme předem. K plotu si můžete vybrat nejen branky, ale i brány. Prohlédněte si, jaké ploty jsme už zákazníkům vytvořili a těšte se i vy na ten svůj. S námi budete mít nadčasový plot, který bude vypadat skvěle i za pár let.