Toužíte po změně a život v paneláku a ve městě už vás přestal bavit?

Potom je ta pravá chvíle právě teď a tady. Nejspíš byste rádi podnikli tak zásadní změnu rychle a bez většího úsilí. Tedy
nechce se vám mnoho let stavět dům, a nakonec čekat na kolaudaci. A slyšeli jste třeba už o mobilních dřevostavbách? Právě tento způsob bydlení si oblíbili ti, kteří chtějí žít v přírodě a trošku nestandardně a přitom pohodlně. Rozhodně se rodina nemusí tísnit v malých prostorách, ale může si dopřát velikosti místností, minimálně stejně jako v paneláku. Jenže ten pravý bonus je především v tom, že stačí otevřít dveře a dýchne na vás příroda, se svými voňavými loukami a lesy.

prosluněné pole

Máte svůj pozemek se zahrádkou?

Potom máte velké plus a vaše pořizování domku na kolečkách se výrazně urychlí. Můžete si totiž už jen vybrat ten pravý na míru pro vás a nechat si ho dovézt a usadit na místě, které určíte. Pokud si pozemek jen pronajmete, jistě je právě tady výhodou, že se nemusíte omezovat s bydlením jen na jednu lokalitu. Budete-li v budoucnu toužit přesídlit, prostě vaši mobilní dřevostavbujen po kolečkách přemístíte. V tom je velká výhoda oproti klasickým rodinným domkům. Budete-li chtít zůstat na vybraném místě, usadíte domek napevno, tak jako klasický dům nebo chatu. Pokud vám lokalita vyhovovat nebude, jednoduše váš obytný domek převezete tam, kde se budete cítit lépe.
mech na střeše

Jak je to s vybavením a jak vypadá uvnitř taková mobilní dřevostavba?

Jistě vás potěší také to, že vybavení a typ domku na kolečkách si můžete vybrat sami a podle svých potřeb nebo potřeb rodiny. Pokud si vyberete nějaký domek z nabídky, který je přesně tak, jak si představujete, můžete si ho rovnou koupit. V případě, že budete chtít nějaké úpravy na míru, výrobce vám podle objednávky, všechno doladí. Můžete si také sami navrhnout díky konfigurátoru své vlastní řešení, které pro vás přímo výrobce na míru zhotoví. Vybrat si samozřejmě můžete i zateplení, které firma zajišťuje pomocí moderní technologie PUR pěny.

Tak, a teď už jen zbývá se vypravit do míst, kde všechno prokonzultujete přímo s odborníky a vyberete si to pravé na míru pro vás. A váš sen se tak může konečně nabrat reálných rozměrů.