Elektronika do ložnice nepatří

Vše elektrické bychom měly, podle odborníků, ze své ložnice vyexpedovat pryč. Ruší nás to a neprospívá to našemu tělu. Jsme více unavení a méně odpočatí.
zelená deka
A ještě něco víc:
· Přítomnost elektrospotřebičů může vyvolat pokles imunity
· Únavu
· Bolesti hlavy
· Narušení metabolismu
· Snižuje kvalitu spánku a snižuje hormon dobré nálady – melanin
· Problémy s plodností

Nejhorší na tom všem je, že elektromagnetické pole, které všechna ta elektrická zařízení vyzařují, není vidět. Tudíž, to tolik neřešíme, protože je to prostě stav nehmatný. Ale co když už některý z příznaků pozorujeme, minimálně jsme nevyspalí, unavení a nevrlí?

· Pomoci by nám mohlo čínské učení, které je založené na vodě a slunci. To učí, jak se vrátit k přírodě a jak si sám v sobě nastolit celkový soulad. Základem všeho je tok elektrické energie, která je součástí našeho života a která má bezprostřední vliv na náš život, naše zdraví a naši prosperitu a vnitřní spokojenost.
šálky u postele
· Naše ložnice by měla být našim nejintimnějším místem, a to doslova ve všech směrech. Už při vstupu do ní, bychom měli pociťovat slastný pocit, pocit bezpečí, pocit zkrátka velmi příjemný. Ať už v ložnici děláme cokoli, krátce si zdřímneme, milujeme se, nebo se chystáme k celonočnímu spánku, mělo by to být s důvěrou, že z ní budeme odcházet velmi dobře odpočatí a velmi dobře naladěni.

Jak z toho ven

· Zkusme z naší ložnice vyřadit vše, co je elektronické a elektrické. Především mobilní telefon by neměl být v blízkosti naší hlavy. Sama vím, že velmi běžné je mít ho na nočním stolku, který v blízkosti naší hlavy je, nebo dokonce pod polštářem a tím si vlastně elektromagnetické pole přímo řízeně do naší hlavy posíláme. A to je velmi špatně!

Postačí začít postupně. Nejdříve odstranit mobilní telefon, televizi, tiskárnu, router, notebook, zkrátka cokoli, co ve vaší ložnici máte. Dobrou noc.