Na erekci Eresinem

Hledáte-li nějaký doplněk stravy na podporu erekce, lze se zaměřit jako na jeden z mnoha na přípravek Eresin. Zvýšení sexuálního prožitku máte tak zaručeno. Jeho účinnost se netýká pouze erekce, ale také zvyšuje sexuální prožitek a prodlouží pohlavní styk. Dle zdroje z klinických studií National Center for Biotechnology Information podporuje látka zvaná panax ginseng (nebo-li ženšen pravý) erektilní funkce, konkrétně se jedná o exotickou léčivou bylinu, která se postará o celý organismus. Co se týče afrodisiaka, můžeme se obrátit na bylinu až z Číny a to epimedium saggitatum (nebo-li škornice šípolistá), která má ve složení nezanedbatelné místo neboť se užívá v čínské medicíně jako silné afrodisiakum.

ženšen pravý

Složení přípravku https://www.eresin.cz/slozeni/ jako takové je počítáno na jeden sáček. Zajisté nesmí chybět voda jako základní surovina, které je největší podíl a to 4 230 mg. Dále nalezneme extrakt z již zmiňované byliny epimedium saggitatum (škornice šípolisté), kterého je 200 mg na jeden sáček. Další bylinkou s podílem 200 mg na sáček je panax ginseng (nebo-li ženšen pravý). V zastoupení aminokyselin, které je nezbytné přijímat, neboť si je nedokáže tělo samo vytvořit je L-Arginin a to konkrétně 150 mg. Z tělem přirozeně syntetizovaných aminokyselin se zde nabízí L-Karnitin tartrát (125 mg), který pomáhá tělu tvořit energii a má nezanedbatelný vliv na pohyb svalů (včetně srdce a mozku).

Stevia rebaudiana

Nesmí pochopitelně chybět ani vitamíny, které zastupuje vitamin B3 nebo-li niacin (kyselina nikotinová). Nalezneme ho v běžné stravě jako je třeba brokolice, mrkev, játra či pivovarské kvasnice. Jeho účinky se týkají například snižování cholesterolu v krvi, uvolňuje energii z potravy a dbá na zdraví kůže. V jednom sáčku je tedy 50 mg vitaminu B3. Jako stabilizátor se v přípravku nalézá z celulózy vyráběná kroskarmelóza nebo-li sodná sůl karboxymethylcelulózy (E468), její podíl je 40 mg. A jako poslední složka se v přípravku nachází extrakt rostliny stevia rebaudiana (5 mg), která je přírodním sladidlem bez kalorií.