Autopůjčovna v Praze nonstop zve k výletům po Česku

Pronajmout si vůz je v současné době poměrně snadné, složíte vratnou kauci, podepíšete smluvní podmínky (ty si nezapomeňte důkladně přečíst) a máte k dispozici automobil k různým účelům, ve výborném technickém stavu a se všemi náležitostmi, dokonce i s dálniční známkou. Můžete se s ním vydat do míst, která vy osobně považujete za atraktivní, anebo pokud si vozidlo pronajímáte z nezbytných důvodů zajištění nějaké akce, pak samozřejmě jej máte k dispozici třeba i pro svatbu nebo promoci.

klíčky od vozu a plánování trasy výletu

My bychom se pro tuto chvíli rádi zaměřili na cestování po republice ve volných dnech. Jednou z možností, jak to udělat, je kupříkladu výlet s vašimi přáteli ze zahraničí, kteří se letecky dopraví na plochu ruzyňského letiště, a odtud pak budete směřovat ne přímo do Prahy, ale někam do přírody či k významným památkám v blízkém okolí.

Zahraniční turisté si možná dobře uvědomují některá prvenství či významné pozice v žebříčku některých skutečností, jimiž se Česká republika ve světě může v uvozovkách „pyšnit“. Je to kupříkladu množství hradů, zámků a hradních zřícenin, zaujímáme v jejich počtu ve světě jednu z předních pozic. A co vás bude primárně zajímat, je skutečnost, že je u nás tak dokonale organizovaná a udržovaná síť turistických a cykloturistických cest, s jakou se mnohde nesetkáte.

zámek Červená Lhota

S vozem z autopůjčovny v Praze nonstop autopujcovna-milan.cz pak můžete jet s vašimi zahraničními přáteli kamkoli a využít zakreslených značených stezek v podrobných mapách k nevšedním výletům, které budou pro ně znamenat mnohem víc, než korzování v přelidněných městských nákupních zónách. Ať už se vydáte do jakéhokoli regionu, všude najdete něco zajímavého. Jako příklad bychom mohli vzít cestování podél českých řek, kam se s autem snadno dopravíte, např. můžeme doporučit peřeje Stvořidla a hrad Český Šternberk na Sázavě, hrad Karlštejn a Havlovu skálu na Berounce, Sudoměř, hrad Rabí a hrad Zvíkov na Otavě, Český Krumlov a hrad Rožmberk nad Vltavou na Vltavě a město Tábor na Lužnici.