Jak uspokojit muže?

Ptali jste se dámy někdy samy sebe jak překvapit vašeho miláčka? A tím nemyslím domácího mazlíčka, ale vašeho muže. V dnešním článku, kromě těch normálních a „nudných“ věcí představím ještě pár zajímavějších, které nejsou ani tak časově náročné. Jdeme na to!
ruce s ovladačem

1. Komplimenty

Přece jen každý je jiný a někdo má na různé věci jiný úhel pohledu. Přestože se zastávám názoru, že by se hádky občas mezi páry měly dít, občas víte, že vaše drahá polovička má pravdu a nechcete to přiznat. Čas od času si najděte čas ocenit vašeho přítele či manžela i za tu nejmenší věc, kterou pro vás udělá. Nasaďte si růžové brýle a nekoukejte jen na mínusy a chyby.

2. Plná lednička

Muži jsou tak jednoduchá bytost. Pro jejich uspokojení stačí tak málo. Proto nakupte jeho oblíbené jídlo do lednice nebo mu ho rovnou hoďte na postel či stůl, určitě ocení vše. O uvaření večeře či oběda ani nemluvím. S plným břichem je vše lepší, že?

3. Volný večer

Pokud se svou drahou polovičkou žijete pod jednou střechou, kupte si nějaké vstupenky do divadla na večer a nechte ho samotného. Pro oba vás dva to bude příjemné se vrátit další den.
chlap s banánem

4. Hry

Pokud máte herního fanouška, navrhněte večer ve dvou při sklence vína, piva či čaje a hraní jeho oblíbené hry. Nepotřebujete umět vše, on bude rád, že vás zasvětí do jeho „druhého světa“, kde tráví svůj volný čas. Ale oni vás do toho tahat sami nebudou..

5. Klid

Nechci nikoho urazit, jsem také žena a také toho hodně napovídám. Ale občas je to pro ně zvláště po těžkém dni v práci složité a chtějí mít své vlastní ticho. Proto si třeba čtěte, koukejte na film, ukliďte nebo zkoušejte uvařit nové dezerty nebo hlavní chody. On nakonec stejně přijde buď kvůli jídlu, nebo protože mu chybíte.

6. Peníze

Samozřejmě si ho můžete získat i poukazem na akci, adrenalinový sport nebo rezervací v restauraci či na fotbale.

Doufám, že jsem trošku pomohla, ale dámy, nezapomeňte, moc nerozmazlovat!