Univerzální dárek

Udělat někomu radost může někdy způsobit větší potěšení pro darujícího nežli pro obdarovaného. Už jen ten pocit, že jsme někomu zpříjemnili den, jistě stojí za to. A stačí k tomu jen pozornost, která nemusí být ani příliš finančně náročná. Kupovat dárky, o kterých si nejsme docela jisti, že budou tím pravým, je asi na první pohled nesmysl. Je tedy potřeba vymyslet něco univerzálního, abychom měli skutečně jistotu, že jsme nesáhli vedle.

· Takovou ideální pozorností je dárkový balíček plný dobrot.
· Ten určitě nebude plnit úkol lapače prachu někde na skříni, nebo zabírat místo v jejích útrobách.

dobroty k vánocům

Dárkový balíček je vítaným nápadem zejména v případě, kdy potřebujete přinést nějaký prezent a oslavence ne zcela znáte. Takové situace mohou nastat při pozvání na večírek, který se pořádá v rámci nějakého podniku nebo oslavu narozenin budoucího tchána či tchyně.

Pozornost k nakousnutí

Dárkové koše s překvapením jsou jedinečné hlavně z důvodu rozmanitosti jejich obsahu. Dokonce můžete takový dárek pojmout i tematicky. Současným trendem v této oblasti jsou produkty zdravé výživy.

· Vybrat obsah v tomto smyslu je celkem jednoduché, protože můžete použít

o různé bylinkové nebo ovocné čaje
o med květový nebo lesní
o bonbony s extraktem z léčivých bylin.

košík čokolády

Skvělým nápadem například pro zahraničního partnera, se kterým chceme i nadále udržovat dobré obchodní vztahy, je balíček se sladkými suvenýry našeho hlavního města. Takto sestavené překvapení bývá velice vkusné a bude pro obdarovaného příjemnou vzpomínkou na cestě domů. Pokud chcete svůj dárek ještě trochu pozvednout, pak můžete mezi lahůdky přimíchat i některou „nejedlou“ pozornost. Hodí se různé upomínkové předměty, na kterých jsou zobrazeny motivy pražských zákoutí nebo slavných míst, spojených s naší bohatou historií.