Muži a jejich kamarádky

Je více než jasné, že každý muž má kamarádky. Je to obdobné, jako když má žena kamarády. Ženy to ale vidí trochu jinak než muži. Navíc žárlivost je v dnešní době normální věc. Určitě ale není nikomu příjemné, když se do vztahu vloudí někdo třetí, kdo vlastně není vůbec vítán. Pokud je to ještě navíc nejlepší kamarádka vašeho partnera, pak nastává problém.
přátelé s kávou
Opravdu každá žena je vnímána jako sokyně v lásce. Určitě jste se setkali už někdy s tím, že žádná žena nechce příliš tolerovat nejlepší kamarádku svého protějšku. Bohužel ale nemá na výběr, jelikož muži se neradi svých kamarádek vzdávají a argumentují tím, že je to jenom kamarádka.
Jestliže má ale žena nejlepšího kamaráda, často to končilo mileneckým poměrem, jelikož vztah nikdy nebyl vyrovnaný tak, jak by správně být měl.
Faktem ale zůstává, že muži nejlepší kamarádky prostě mají a mít budou a my ženy se s tím prostě musíme smířit, i když to jde velmi těžko. Velkou roli v tom hraje důvěra a vzájemná komunikace.
Ženy se velmi bojí toho, že má jejich partner potřebu se citově angažovat u jiné ženy. Tou ženou právě bývá jeho nejlepší kamarádka. Právě tou, u které by se měl muž vypovídat je jeho partnerka a ne nějaká jiná žena.
Už jen ta představa toho, že vaše drahá polovička rozebírá s jinou ženou milostný život nebo neshody ve vašem vztahu vede k obavám.
muž v kostkované košili
Možná už jste někdy slyšeli o tom, že přátelství mezi mužem a ženou nemůže existovat. Opravdu může. Pokud takové přátelství trvá více než několik let.
Problém nastává, pokud žena prostě nedokáže snést kamarádku v mužově přítomnosti. V této chvíli je důležité ujasnit si priority. Bohužel i kamarádský vztah může zničit vztah partnerský.
Muži by si měli jednou pro vždy zapamatovat, že jejich partnerka by vždy měla mít přednost před kamarádkami, protože největší hodnotou by vždy měla být rodina.