Skoncujte s nadváhou


Jistě se ve většině případů shodneme na tom, že není zrovna ideální být při těle, tedy mít nějaké ty kilogramy navíc. A na tom, že není optimální mít těch přebytečných kil spoustu, se shodneme určitě všichni.
Kdo by toužil stát se obézním, že? Mít problémy, o jakých se hubenějším spoluobčanům třeba ani nesní?
Kdo by chtěl mít potíže se zdravím nebo alespoň trnout, kdy se dostaví nějaká ta cukrovka, mrtvice, infarkt, kdy se mu ucpou cévy cholesterolem nebo se mu opotřebují klouby natolik, že se nakonec stane takřka imobilním? Čímž výčet možných zdravotních rizik ještě ani zdaleka nekončí.postava v zrcátku.jpg
Kdo by pak toužil po tom, zadýchávat se i při pouhé troše pohybu, kdo by chtěl být co chvíli zbrocený potem?
A to už ani nemluvě http://www.fantasya.cz/clanek/o-psu-nemluve-connie-willisove-je-skvely-vylet-do-minulosti o tom, co je ve srovnání s tím, co tu dosud zaznělo, sice jenom učiněná prkotina, ale i přesto to dokáže potrápit, jako je potřeba kupoval stále větší a větší nekonfekční oblečení, mačkat se na sedadlech v dopravních prostředcích, v kině, divadle a podobně.
Kolik jenom lidí by chtělo zhubnout! Ovšem často jim v tom brání slabá vůle. A vůle je tu tím nejdůležitějším. Protože omezení příjmu potravy vyžaduje trpné snášení nepříjemných pocitů v oblasti žaludku, je třeba překonávat vábení laskomin, které se kolem nás nabízejí na každičkém kroku. A to je snad dokonce podobné mučení za temného středověku.ladná postava.jpg
A tak to člověk nejednou vzdá. Rezignuje, protože podobné trápení zkrátka nevydrží. A nevydrží ho proto, že nezná přípravky . Kdyby je totiž znal, zvítězil by nad oněmi nepříjemnými projevy hladovění a měl tak cestu k vytoužené postavě o poznání snazší.
Ti, kdo skutečně touží zhubnout a nedaří se jim to, by tak možná měli vsadit na něco jako Adipex, Phentermine, Sibutril nebo Sibutramin. Protože díky těmto přípravkům hravě potlačí ony nepříjemné pocity provázející dietu. A bez pocitu hladu se hladoví daleko snáze. A tudíž se i daleko příjemněji zhubne. Což je zapotřebí mnohým z našinců.