Půjčka pro každého

Dnes už není problémem do vyhledávače napsat klíčové slovo půjčka či úvěr a hned se zobrazí spousta nabídek slibujících výhodné úroky a malé splátky. No jo, většina z nich ale poskytuje pouze půjčky v maximální výšce desetitisíců. Co ale dělat, pokud potřebujete větší částku?

podpis půjčky

Nejvýhodněji se v tomto ohledu jeví americká hypotéka, což je označení pro úvěr vyšších objemů bez nutnosti sdělovat, pro jaký účel se tyto peníze žádají. Ano, úroková sazba bude u této formy hypotéky o něco vyšší, než u klasické verze, ale půjčené peníze lze využít opravdu na cokoli. A to bez jakýchkoliv kontrol ze strany poskytovatele. Ve srovnání s úrokovou sazbou běžných spotřebitelských úvěrů, ale ušetříte.

Americká hypotéka https://www.hypotekybezregistru.cz/ bez dokládání příjmů je velmi oblíbenou, neboť nároky na její získání nejsou tak obšírné a složité, jak by lidé mohli u označení „hypotéka“ očekávat. Úvěr je poskytnut vlastně každému, kdo se na oplátku zaručí nemovitostí. To je vše. Žádné další dokládání příjmů či dalších dokumentů, které jsou vlastně k ničemu a většinou jen celý proces zdržují. Tento typ hypoték poskytují zejména nebankovní společnosti, protože banky jsou řízeny složitými pravidly, která jim ukládají si žadatele o jakýkoli úvěr důkladně proklepnout, než jim půjčku schválí. Ale pár bankovních poskytovatelů se přece jenom najde.

Tento typ hypotéky je vhodný především pro ty, kteří by jinak na klasický úvěr nedosáhli. Jedná se tedy například o žadatele bez pravidelného příjmu, jako jsou OSVČ. Ti totiž mají nepravidelný příjem nebo část mzdy dostávají v nepeněžní formě, díky čemuž jim nebude klasická verze schválena. Stejně tak někdy může být problém získat hypotéku na atypickou stavbu (družstevní byt, mobilní domek, hausbót,…). Řešením je opět americká hypotéka. Pro zájemce o rekonstrukci domu či bytu se opět vyplatí více, než běžný spotřebitelský úvěr. Lidé kupující za vyšší částku jiné věci, než nemovitosti jistě také ocení existenci tohoto druhu hypotéku.
podpis úvěrové smlouvy

Ve zkratce se tedy jedná o velmi zjednodušenou alternativu klasické verze hypotéky, která nabízí řešení těm, kterým byla žádost o ni odepřena. Americká hypotéka jim umožňuje splnění snu, na který by jinak museli dlouho šetřit.