Jak si zařídit kartotéku

K čemu kartotéku ve svém podnikání potřebujete? Potřebujete ji jako místo, kde budete shromažďovat důležité dokumenty týkající se podnikání i Vašich zákazníků. V dnešní době se jako první možnost běžně využívá elektronická kartotéka přímo ve vašem počítači. Tento způsob kartotéky má mnoho výhod, ale má také nevýhody. Hlavní nevýhodou je, nebezpečí ztráty všech dat ať už díky nějakému viru, nebo z důvodu technické závady na počítači a počítačové síti. A co potom?
šuplík kartotéky
Vše důležité je nadobro ztraceno a Vy můžete se získáváním ztracených dat začít od nuly a vy si tuto chybu budete ještě dlouho vyčítat a litovat, že jste neměli kartotéku i ve fyzické podobě. To si jistě nepřejete. Snižte proto toto nebezpečí tím, že svou kartotéku si povedete i ve fyzické podobě, jako za stara. Máte to mnohem jednodušší. Nemusíte vše ručně přepisovat, postačí jen v počítači zadat tisk a vytištěné dokumenty uložit.
Kam s ním? Toť otázka a zde máte odpověď. V kanceláři či skladu si vymezte prostor, kde kartotéku zřídíte. Samozřejmě záleží na tom, jak daleko od Vašeho stolu kartotéka bude. Nemusí však ve Vaší kanceláři představovat nevzhledný kus nábytku vyhlížejícího jako strašák do zelí.
Podívejte se na image firmy, firemní barvy a styl. Ať už Váš firemní styl velí kov nebo dřevo, bezbarvost i barevnost, modernu či historii, Vaše kartotéka může dokonale ladit a zapadnout, být okrasou kanceláře a jejím módním doplňkem. Vše je možné.
skříňky kartotéky
Potom už jen stačí si vybrat to pravé pro Vás, objednat a krátce počkat. Již brzy budete mít to, co potřebujete ve vysoké kvalitě materiálů i provedení a ještě Vám Vaši novou kartotéku doručíme až na místo, kde si přejete, aby stála. Stačí už jen, abyste si své dokumenty do kartotéky založili, hned získáváte jistotu, že při technických i jiných problémech s Vaším počítačem nepřijdete o pro firmu velmi důležité dokumenty.