Bezpečná postel pro děti je pro rodiče volbou číslo jedna

Úkol, jakým je zařízení dětského pokoje zvládnete splnit i sami. Většina rodičů má sice obavy z toho, že malý prostor, ve kterém bude bydlet více než jedno dítě, je náročné přizpůsobit nejen z hlediska pěkného designu, ale i praktického umístění všeho vybavení. Ušetřit však místo v jejich pokojíčku můžete chytrou volbou nábytku, který bude praktický a dosáhnete s ním to, že vaše ratolesti budou mít dostatek prostoru k pohybu a různým hrám.

A začněte tím, že jim zakoupíte postel, jakou je ta patrová.

patrová postel

NÁBYTEK, KTERÉHO SE NEMUSÍTE OBÁVAT

Jestli máte dilema, zda je patrovka pro vaše děti tím správným řešením a obáváte se toho, aby byla pro nich bezpečná, zahoďte je za hlavu. V sortimentu našeho nábytku nalezete patrovou postel schody, která je z hlediska požadavků na bezpečnost perfektní volbou i pro menší ratolesti.

Disponuje pevnými schůdky, po kterých se dostanou nahoru a dolů bez toho, aby si nějak ublížily. Jako rodiče jistě oceníte i bezpečnou ochranu před volným pádem v podobě zábrany. Tu nalezete připevněnou nejen u vrchní postele, ale i ve spodní části.

VELKÁ NABÍDKA DEKORŮ DŘEVA

Jestli chcete pokoj vašich dětí zvelebit i po estetické stránce, naše nabídka různých odstínů dřeva vám umožní přizpůsobit ho požadavkům, které na vzhled dětského nábytku máte. Jednoduchou, ale rovněž i moderní volbou je přírodní borovice, která zapadne do místnosti bez ohledu na to, jaké v ní máte dekorace nebo barvy. V jiném případě, kdy toužíte po živých barvách se můžete obrátit na nabídku dekorů v šedé, růžové, modré, zelené nebo bílé barvě.

dřevěné patrové postele

U nás nalezete i tmavé varianty, jakými jsou olše, ořech, dub nebo buk. Díky velkému výběru si tedy můžete přizpůsobit vzhled nábytku tak, aby do dětského pokoje zapadl na míru. Součástí našich patrových postelí jsou rovněž šuplíky, které nalezete ve spodní části a uložit si do nich můžete všechno nezbytné, díky čemu získáte i úložný prostor, kterého nikdy není dost.