Lékaři zbystřete!

Průmysl, který by neměl mít jedinou vadu? Za mě jednoznačně farmaceutický, jelikož se tu jedná o lidské zdraví. Takže by zde mělo dojít k nulovému pochybení ve výrobě. Bohužel tomu tak není. Na trhu se objevují různé padělky a nekvalitní výrobky. A teď se dostáváme k tomu, jak předejít těmto „nešvarům“. Dle mého skromného názoru je řešením spolehlivý distributor, který se dokáže postarat o to, aby se špatné šarže vůbec nedostaly k zákazníkovi.

Ibalgin, paralen a další

Jednoho takového distributora už můžete najít na našem trhu. Je to firma Technolife FR https://technolife.cz/fr. Distribuce i výroba léčiv a zdravotních potřeb je její hlavní činnost. Kvalita a spolehlivost jsou jejich hesla a proto
kontrolují každou šarži zvlášť. Zároveň, ale vědí, že kontrola není vše a že i skladování je důležité. Proto sklady, kde mají své zboží, jsou čisté, zajištěné přípravky proti škůdcům a samozřejmě jsou tam správné teploty pro uchovávání léků. Ač jsou na trhu teprve krátce, od roku 2019, tak v žádném případě určitě nijak nezaostávají za ostatními. Nezajímají se jen o výrobu a distribuci, ale i o politiku zdravotnické sféry.
Též se účastní výstav, kde mohou prezentovat vše co nabízejí.

Covid19 nemoc

Další jejich výhodou je, že mají vlastní logistickou síť TLCargo, díky které se zákazníci nemusí starat o dopravu. Zvládnou reagovat velice pohotově na vaše objednávky a to ať se jedná o nemocnice, lékárny nebo lékaře. Na jejich stránkách naleznete i celkový seznam léčiv. Výběr je z mnoha oblastí jako například: gastroenterologie, léčba diabetu, léčba hepatitidy, léčba neurologických onemocnění a duševních poruch a mnoho dalších. Zabývají se i nemocí Covid19, na svém portálu mají třeba článek o tom: „co tvoří stabilní imunitu a co ji ničí a ohrožuje člověku smrtí“. Když tam zavítáte, tak se dozvíte i spousty dalších užitečných informací.