Džíny jsou věčná klasika

Ženy i muži toho většinou nemají mnoho společného. Ovšem co se jim nesmí upřít je to, že se často, anebo lépe řečeno nejčastěji, rozhlíží po stejném kusu oblečení, jakým jsou džíny. Faktem je, že je nosí obě pohlaví většinu celého kalendářního roku. Nejsou jenom praktické, ale i pohodlné a nejvíce oblíbené i u žen, které tráví celé dny jenom v sukních a šatech.
kotníčkové boty

Stoprocentní džínovina

Proto, aby džíny byli opravdu pohodlné a pružné, musí být vyrobeny z hustě tkané keprové látky z více osnovních nití. Je to z toho důvodu, aby vám vaše džíny vydrželi co nejvíce náporu a tlaku, který sebou jejich nošení přináší. Takže pokud máte v šatníku džiny, které se vám brzy rozpadli je to z velké pravděpodobnosti proto, že nebyli z kvalitní látky a dostatečně silné.

Co se nosí, to jednoduše mám

Střih samotných džínových kalhot se mění prakticky neustále. Před několika lety byli zvonové kalhoty naprostý trend, postupně se jejich šířka u kotníků zkracovala a dnes se opět rozšiřuje. To, že máte momentálně v šatníků rifle, které naprosto frčí ještě neznamená, že je příští rok vynosíte. Mění se to, ale jako počasí, proto se žádných vašich kvalitních kalhot nezbavujte, protože za pár let s nimi opět můžete zazářit.
džíny s vysokým pasem

Nejsou mi krátké, tak to má být!

Pokud budeme mluvit o dnešním střihu moderních džín, budeme vybírat z dvou zcela odlišných typů, které mají ovšem mnoho společné:
Skinny v délce nad kotníky– se stali dosavadním hitem mezi kalhoty. Sice nejsou moc praktické obzvlášť v zimě, jejich publicita je dnes na vrcholu. Pokud je doma nemáte, bez obav si je vyrobte tak, že si vaše staré jednoduše zkrátíte do potřebné délky.
Džíny s vysokým pasem – si nechávají své prvenství úplně oprávněně. Jelikož se jedná o střih, který vám má zeštíhlit pas a zvýraznit vaše pozadí, neváhají se na pro ně odvážit i ženy s většími váhovými proporcemi. A tak to má být – něco schovej, něco ukaž!
2v1 – tyto džíny se prodávají i ve variantě zvýšeného pasu a zkrácené po délku nad kotníky. Je to taková kombinace obou a vůbec nevypadá k zahození. Nezáleží na vaší postavě, ale na bezprostřednosti a pohodlnosti, které tyto džíny nabízí.