Bydlení pro dobrodruhy

Koukáte se po vlastním bydlení a stále se nemůžete rozhodnout, zdali investovat závratnou částku do nového bytu, do stavby vlastního domku nebo raději žít v podnájmu, s vidinou stěhování co pár let? Existuje i střední cesta, která vám může pomoct překlenout období, než se skutečně rozhodnete pro koupi vlastního bydlení třeba s pomocí hypotéky.

mobilní dům

Nabízíme vám prodej mobilních domů.

Že jste takovou možnost vůbec nezvažovali? Možná i o ní ani nemáte ty správné informace, a proto o této variantě bydlení nepřemýšlíte.

Mobilní dům je, jak název říká, dům na kolečkách, ale neznamená to, že je to přívěs, se kterým budete cestovat. Mobilní dům vám sice přivezou na dané místo, ale předpokládá se, že na onom místě bude domek nějakou dobu stát a vy v něm budete bydlet. Stěhování ale není problém, samozřejmě se s domkem můžete, třeba kvůli práci, přestěhovat na druhou stranu republiky a nebudete se muset balit, jen necháte váš dům převézt z místa A do místa B. Mobilní dům je efektivní řešení pro rodiny, které chtějí ušetřit za náklady spojené s nájmy, platbami za energie a jsou dobrodružnější povahy.

mobilní dům

Mobilní dům je ideálním řešením jako zahradní domek, poskytne vám potřebné pohodlí po celodenní dřině na zahrádce.

Také pokud máte zaměstnance, které posílá vaše firma na dlouhodobé montáže, je jednou z možností, jak jim na místě zajistit kvalitní ubytování, je pronájem mobilního domu nebo pokud takto jezdí vaši zaměstnanci často, můžete si najít prodej mobilních domů. Chcete žít svůj život alternativním způsobem, poblíž přírody, nevázat se na jednom místě? Pořiďte si mobilní dům a vyberte si pozemek, kde chcete začít svůj nový život. Nízkonákladový mobilní dům je nezvyklým, ale přesto praktickým řešením pro nízkopříjmové rodiny. Ale i pro běžné rodiny může být přechodné bydlení v mobilním domku řešením jejich případné momentální situace.